Produkty WD-40 sa osvedčili už v mnohých prípadoch a dokázali, že ich využitie je naozaj veľmi široké, či už v dielni, garáži alebo domácnosti. Modro-žltý sprej WD-40 je riešením napríklad na zadrhnuté skrutky, žuvačku vo vlasoch alebo dokonca vám pomôže odstrániť aj rôzne škvrny.

Spoločnosť WD-40 rozšírila svoj sortiment produktov o radu WD-40 Specialist, ktorá prináša špeciálne navrhnuté produkty s maximálnym výkonom a chránia vaše stoje pred koróziou a opotrebovaním.  Produkty WD-40 Specialist spĺňajú tie najvyššie požiadavky v oblasti automobilového, stavebného a poľnohospodárskeho priemyslu. Veľkou výhodou je ich vzájomná zameniteľnosť, čo znamená, že nespôsobia krížové kontaminácie, ktoré ohrozujú výkonnosť a účinnosť.

Rada obsahuje produkty ako priemyselný silový čistiaci a odmasťovací prostriedok, prostriedok na uvoľnenie prachu Penetrant S, vodeodolné silikónové mazivá, ochranné biele lítiové mazivo, dlhodobý inhibítor korózie, odmasťovač strojov a motorov, elektrický kontaktný čistiaci sprej,  vysoko výkonné viacúčelové mazivo, vysokovýkonné mazivo s vysokou teplotou. V tomto článku vám predstavíme produkty, ktoré nájdete aj na našom e-shope:

  • DIRT & DUST RESISTANT DRY LUBE PTFE SPRAY,
  • PROTECTIVE WHITE LITHIUM GREASE,
  • WATER RESISTANT SILICONE LUBRICANT,
  • PENETRANT SPRAY RUST RELEASE.

WD-40® SPECIALIST® DIRT & DUST RESISTANT DRY LUBE PTFE SPRAY

Poskytuje vynikajúcu dlhotrvajúcu ochranu proti korózii bez mastných zvyškov. Vyschne rýchlo a odoláva nečistotám, prachu a olejom. Redukuje trenie a opotrebenie nožov, skrutiek, dverí, okien, dopravných pásov, valčekov, pántov, elektrického náradia a zariadení. Suché mazivo je tiež ideálne na uvoľnenie tvarovaných častí.

Zobraziť produkt
WD-40-Specialist-PTFE
WD-40 Specialist White Lithium

WD-40® SPECIALIST® PROTECTIVE WHITE LITHIUM GREASE

Je ideálny pre aplikácie z kovu na kov, ktoré vyžadujú silné mazanie a ochranu proti korózii. Biele lítiové mazivo uschne na silný a ochranný povlak, ktorý nevyteká. Poskytuje bezkonkurenčnú ochranu s dlhotrvajúcim mazaním na automatických závesoch, prevodových stupňoch ozubených kolies, zámkoch, nadzemných dverách, remeniciach, kábloch a vodiacich koľajniciach. Je tiež vynikajúci pre mazacie zariadenia pred uskladnením.

Zobraziť produkt

WD-40® SPECIALIST® WATER RESISTANT SILICONE LUBRICANT

Bezpečne maže je vodotesné a chráni kovové a nekovové povrchy, vrátane gumy, plastov a vinylov. Silikónový sprej rýchlo vyschne a zanecháva čistý film, ktorý je bezfarebný.  Nelepí, takže nepriťahuje žiadne nečistoty.  Je ideálny na použitie na káble, remenice, vodiace koľajnice, ventily, spojky, závesy a zámky.

Zobraziť produkt
WD-40 Specialist Silicone
WD-40 Specialist Penetrant

PENETRANT SPRAY WD-40® SPECIALIST® RUST RELEASE

Preniká hlboko do trhlín, závitov a švíkov, aby sa zlomili väzby, ktoré držia spolu spojené časti. Penetračné mazivo tiež zanecháva ochrannú vrstvu a pomáha predchádzať tvorbe korózii. Obsahuje technológiu Blu Torch, patentovanú zmes syntetických aditív. Sprej môžete bezpečne použiť na plast, gumu a kov. Skvelé funguje na skrutkách, závitoch, zámkoch a reťaziach.

Zobraziť produkt

Rada WD-40 Specialist chráni kovové, plastové a gumové komponenty pred poškodením trenia a koróziou. S mazivami WD-40®Specialist® ste pripravení na prakticky akúkoľvek situáciu, vrátane vlhkých alebo prašných prostredí.  Spoločnosť WD-40 je zárukou kvality a spoľahlivosti a zároveň značkou, ktorú ľudia poznajú a dôverujú jej. Rada WD-40 Specialist predstavuje vo svojej kategórii najlepšie riešenie pre plnenie náročných požiadaviek profesionálnych užívateľov.